Powierzchnia działki:
2 020 m2
Powierzchnia:
45 m2
Rynek:
wtórny
Liczba pokoi:
2
Rodzaj zabudowy:
wolnostojący
Materiał budynku:
drewno
Poddasze:
użytkowe
Położenie:
wieś

Polecam do kupna ładną działkę o pow. 2020m2 zlokalizowaną w miejcowości Brody w gminie Sulechów 17 km od Zielonej Góry. Na działce postawiony domek drewniany, szkieletowy o pow. 45m2 (po podłogach), parter domku to pow. 24m2. Składa się z saloniku z aneksem kuchennym, pomieszczenia na łazienkę a także sypialni na piętrze. W domku są wykonane instalacje elektr.i wodna. Wystarczy podpiąć pod skrzynkę i studzienkę. Miejsce praktycznie odosobnione w odległości ok. 500m od Odry i przeprawy promowej. Przy rzece znajdują się też urokliwe stawy. Nieruchomość idealna dla wędkarzy, osób szukających spokoju i wypoczynku wśród natury.
Istnieje możliwość podziału działki i kupna samego domku na 500-600m działce w niższej cenie do uzgodnienia. Dojazd do posesji piękną alejką dębową. Blisko lasy pełne grzybów, rzeka Odra pełna ryb, piękne odgłosy natury i zachody słońca. Jedyni sąsiedzi bardzo pomocni i czujni, gdy nikogo w domku nie ma.
Polecam szczególnie „mieszczuchom” bo w tym miejscu można się w pełni zrelaksować i pobyć z dala od zgiełku miasta

Opiekun oferty i pośrednik odpowiedzialny Renata Matras licencja nr 6058, tel. 505746284 Proszę dzwonić bardzo chętnie pokażę nieruchomość w terenie

Zabezpieczenia:
teren zamknięty
ogrodzenie
siatka
Media:
prąd
woda
Dojazd:
asfaltowy
polny
Okolica:
las

Cena 125.000ZŁ